Piknik Muranów leży nam na sercu – różnorodność na zdrowie

W sobotę 17.09.2022 przy ul. Miłej 22 odbył się Piknik rodzinny „Muranów leży nam na sercu. Różnorodność na Zdrowie” organizowany przez Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Wolskim w Warszawie oraz Partnerstwo Przepis na Muranów.

Podczas pikniku, mimo niższych niż zwykle temperatur, atmosfera była niezwykle gorąca. Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo mieszkańców Dzielnicy: dzieci, młodzieży i całych rodzin, którzy brali udział w proponowanych atrakcjach i odwiedzali namioty partnerów. Można było m.in. wziąć udział w biegu Muraton, obejrzeć pokaz iluzjonisty, zrobić zdjęcie w fotobudce, poskakać na dmuchańcu, robić bańki mydlane, pogłaskać alpakę, oraz wziąć udział w wielu grach i zabawach proponowanych przez organizacje partnerskie. Na gości czekał także drobny poczęstunek, woda i ciepłe napoje, a dla zwycięzców Muratonu – nagrody.

Szczególne podziękowania składamy organizatorkom Pikniku – Marcie Matus i Katarzynie Parzuchowskiej.

Więcej zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na facebook’u Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa-Wola: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075949926789

„Piknik Muranów leży nam na sercu”/”Różnorodność na zdrowie” organizowany był w ramach inicjatywy lokalnej i współfinansowane przez Dzielnicę Wola M. St. Warszawy oraz w ramach projektu „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży Warszawa-Wola” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.


Piknik Muranów leży nam na sercu – różnorodność na zdrowie