Relacja z pikniku “Grunt to zdrowie”

Piknik rodzinny: „Grunt to zdrowie” Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa – Wola

W ubiegłą sobotę (16.10.2021) na terenie Szpitala Wolskiego, odbył się piknik rodzinny pn.: „Grunt to zdrowie” organizowany przez Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa – Wola. W pikniku licznie wzięli udział mieszkańcy dzielnicy Wola z całymi rodzinami.

Podczas pikniku zadbano o dużą dawkę aktywności dla dzieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty plastyczne i ekologiczne, malowanie buziek i tatuaży, robienie zdjęć z gadżetami w foto-budce, robienie gigantycznych baniek mydlanych, zabawy z chustą i konkursy sprawnościowe, zabawy na dmuchańcu z kulkami. Piknik odwiedziły także alpaki, które dzieci mogły pogłaskać i dowiedzieć się więcej o dbaniu o te zwierzęta. Wydarzenie zakończył występ Pana Buźki – magika, który pokazał sztuczki zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Piknik był okazją do zapoznania się z ofertą Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa – Wola. Otwarty podczas wydarzenia Punkt Zgłoszeniowo – Konsultacyjny przyjmował zainteresowane wsparciem rodziny. Przypominamy mieszkańcom Woli, którzy nie dotarli piknik o możliwości korzystania ze wsparcia Centrum, m.in. pod numerem telefonu: 22 389 48 77 lub osobiście w Szpitalu Wolskim (ul. Kasprzaka 17, pawilon 6. wejście F).

Wydarzenie realizowane w ramach Projektu: „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży Warszawa – Wola” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Relacja z pikniku “Grunt to zdrowie”