Informacja o szczepieniach przeciwko COVID-19 dla osób z grupy „0”

Osoby, które zostały zgłoszone do szczepienia przeciwko COVID-19 z grupy „0” w Szpitalu Wolskim prosimy o kontakt telefoniczny tel. 22 38 94 876 w celu uzyskania informacji o dokładnym terminie szczepienia.

AKTUALIZACJA 22 lutego 2021r. Informujemy, że w bieżącym tygodniu (22-26 lutego 2021r.) nie odbędą się szczepienia pracowników medycznych (grupa szczepień “0”). Szpital niestety nie otrzymał szczepionek firmy Moderna. Szczepienia wznowimy natychmiast po otrzymaniu szczepionki. Prosimy o zrozumienie sytuacji.

AKTUALIZACJA 18.01.2021r. Informujemy, że w dniach 18-22 stycznia 2021r.  nie odbędą się wcześniej zaplanowane szczepienia osób z grupy „0”, będących na liście oczekujących. Powodem tej decyzji jest nie dostarczenie szczepionek przez Agencję Rezerw Materiałowych.  Wznowienie szczepień jest warunkowane dostarczeniem kolejnej partii szczepionek. O szczegółach zmiany planu szczepień będziemy Państwa informowali natychmiast po potwierdzeniu dostarczenia szczepionek. Prosimy o zrozumienie obecnej sytuacji.

Dotyczy to następujących grup osób:

  • Pracownicy pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą w tym stacji sanitarno-epidemiologicznych,
  • Pracownicy Domów Pomocy Społecznej i pracownicy Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej,
  • Pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki,
  • Pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych,
  • Osoby zatrudnione w izbach lekarskich, pielęgniarek i położnych, aptekarskich oraz diagnostów laboratoryjnych i fizjoterapeutów,

Szczepienie odbywa się w Szpitalu Wolskim ul. Kasprzaka 17 w Pawilonie 6 wejście H.

Prosimy o wcześniejsze wypełnienie i przyniesienie ze sobą kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem COVID-19 (kwestionariusz TUTAJ) oraz posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości.


Informacja o szczepieniach przeciwko COVID-19 dla osób z grupy „0”