UWAGA – REMONT DRÓG NA TERENIE SZPITALA
Z dniem 4 maja br. na terenie Szpitala rozpoczyna się remont ciągów pieszo-jezdnych.
W celu ograniczenia niedogodności inwestycję podzielono na kilka etapów. Prace rozpoczną się od etapu III i VI. Wraz z rozpoczęciem robót zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie, w tym znaki drogowe i zakazy parkowania obowiązujące w poszczególnych częściach terenu Szpitala.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

