Szpital Wolski otwiera Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

Rozszerzamy nasz zakres pomocy – z przyjemnością informujemy, że Szpital Wolski uruchomił Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Celem Ośrodka jest udzielanie wsparcia i pomocy rodzicom oraz dzieciom i młodzieży. Specjalizujemy się w pomocy przeznaczonej dla:

1. Rodziców z dziećmi w wieku do lat 3, którzy zauważają trudności w obszarach: karmienia piersią, snu, żywienia, nadmiernej płaczliwości, wybuchów złości, trudności w nawiązaniu relacji z dzieckiem.

2. Rodziny z dziećmi w wieku przedszkolnym z trudnościami emocjonalnymi i rozwojowymi oraz ich rodziców.

3. Dzieci i młodzież w wieku szkolnym (i ich rodziców), mające trudności: w relacjach w grupie, zaburzenia ze spektrum autyzmu, ADHD, zaburzenia lękowe, problemy adaptacyjne.

Rozszerzamy nasz zakres pomocy – z przyjemnością informujemy, że Szpital Wolski uruchomił Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.    Celem Ośrodka jest udzielanie wsparcia i pomocy rodzicom oraz dzieciom i młodzieży. Specjalizujemy się w pomocy przeznaczonej dla:  

1.      Rodziców z dziećmi w wieku do lat 3, którzy zauważają trudności w obszarach: karmienia piersią, snu, żywienia, nadmiernej płaczliwości, wybuchów złości, trudności w nawiązaniu relacji z dzieckiem.

2.      Rodziny z dziećmi w wieku przedszkolnym z trudnościami emocjonalnymi i rozwojowymi oraz ich rodziców. 

3.      Dzieci i młodzież w wieku szkolnym (i ich rodziców), mające trudności: w relacjach w grupie, zaburzenia ze spektrum autyzmu, ADHD, zaburzenia lękowe, problemy adaptacyjne.   

Oferujemy nieodpłatnie  

a)      Konsultacje rodzinne 

b)      Porady psychologiczne 

c)      Psychoterapię indywidualną i grupową 

d)      Terapię środowiskową 

e)      Warsztaty dla dzieci, młodzieży i rodziców  

Rodziców i młodzież potrzebującą pomocy prosimy o kontakt telefoniczny tel. 22 389 48 77 w godzinach 8.00-20.00 w dni powszednie.   Potrzebujesz pomocy, konsultacji, porady – nie wahaj się – dzwoń. Jesteśmy po to, aby pomagać.


Szpital Wolski otwiera Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży