zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880; 516 059 870
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

Planowe przyjęcia do szpitala

1. Ze skierowaniem na leczenie szpitalne w trybie planowym należy zgłosić się do okienka rejestracji przyjęć planowych - pawilon 8, parter.*

Szpitalny Oddział Ratunkowy - rejestracja


2. Rejestrator medyczny kieruje pacjenta na konsultację do lekarza specjalisty, zgodnie ze wskazaniami zawartymi w skierowaniu (oddział, rozpoznanie), przekazując informację, gdzie i kiedy ma się zgłosić. Pożądane jest zabranie na konsultację posiadanych dokumentów medycznych, m. in. wyników badań diagnostycznych.  
 
3. W trakcie konsultacji lekarskiej następuje kwalifikacja do hospitalizacji planowej. Pacjent zostaje poinformowany o terminie przyjęcia do szpitala wyznaczanym zgodnie z listą oczekujących na miejsce w danym oddziale, w której uwzględniany jest podział na przypadki pilne i stabilne. Po wyznaczeniu terminu hospitalizacji pacjent jest wpisywany na listę oczekujących na udzielenie świadczenia zdrowotnego zgodnie z kwalifikacją medyczną.
    
4. Pacjenci kwalifikowani do zabiegów w znieczuleniu uzyskują podczas konsultacji informacje o wszystkich koniecznych badaniach i konsultacjach, jakie powinni wykonać do dnia przyjęcia do oddziału, i otrzymują skierowania na zlecone badania i konsultacje.

5. Po zakończeniu konsultacji lekarskiej na skierowaniu pacjenta na leczenie szpitalne wpisywane są informacje dotyczące:
• terminu rozpoczęcia hospitalizacji tj. dnia i godziny przyjęcia do szpitala,
• oddziału, do którego ma się zgłosić,
• wymaganych wyników badań i konsultacji.

6. W dniu i o godzinie zapisanej na skierowaniu pacjent zgłasza się ponownie do okienka rejestracji przyjęć planowych w celu przyjęcia do szpitala i zostaje wpisany do księgi głównej przyjęć i wypisów.

----------------
        
* W przypadku kierowania na hospitalizację geriatryczną pożądane jest wypełnienie przez lekarza kierującego „Karty przyjęcia do oddziału geriatrycznego”.  Wzór karty do pobrania.