zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880; 516 059 870
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

14 maja 2021

Szpital Wolski rozszerza pomoc dla pacjentów Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień

Z dumą informujemy, że Szpital Wolski w drodze konkursu podpisał umowę z Miastem Stołecznym Warszawy na realizację PONADPODSTAWOWEGO PROGRAMU PSYCHOTERAPII DLA pacjentów Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień.

W ramach programu oferujemy naszym pacjentom możliwość udziału w następujących formach zajęć rozwojowych:

1. Grupa ZAPOBIEGANIA NAWROTOM
2. Grupa DALSZEGO ROZWOJU
3. Grupa dla CZŁONKÓW RODZIN
4. Konsultacje SEKSUOLOGICZNE
5. MARATONY tematyczne i ogólnorozwojowe
6. Terapie PAR I RODZIN
7. Konsultacje dla DZIECI I MŁODZIEŻY

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych

Zapisy:
bezpośrednio: Szpital Wolski ul. Kasprzaka 17, pawilon 6, wejście E
telefonicznie w godzinach 8:00-09:00, tel.: 22 3894809, 513 146 339

Grupa Zapobiegania Nawrotom – przeznaczona jest dla osób, które są po terapii podstawowej i chciałyby lepiej poznać swoje sygnały ostrzegawcze nawrotu niepożądanych nawyków myślowych, emocjonalnych oraz schematów reagowania.
Grupa Dalszego Rozwoju – przeznaczona jest dla osób, które chcą lepiej siebie poznać w relacji z samym sobą, w relacji z innymi, poznać schemat wchodzenia w relacje z innymi, nauczyć się rozpoznawać, nazywać i wyrażać uczucia.
Grupa dla członków rodzin – jest to grupa przeznaczona dla członków rodzin osób uzależnionych. NABÓR w tym roku ZAKOŃCZONY. Aktualnie odbywają się kwalifikacje na 2022 rok.
Konsultacje Seksuologiczne – dla wszystkich pacjentów poradni
Maratony terapeutyczne – to forma psychoterapii grupowej skoncentrowana na jednym temacie i pogłębieniu pracy nad nim, np. praca nad radzeniem sobie ze złością, nad asertywną komunikacją, przepracowanie poczucia winy, praca z ciałem i inne. Tematy maratonów są ustalane w zależności od aktualnych potrzeb.
Terapia rodzin i par – przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów naszej poradni, dla tych z Państwa, którzy chcieliby poprawić komunikację z partnerem lub innym członkiem rodziny. Lepiej siebie nawzajem rozumieć, nauczyć się komunikować własne potrzeby i usłyszeć potrzeby swoich bliskich.
Konsultacje dzieci i młodzieży – są świadczone we współpracy z Oddziałem dziennym rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży Szpitala Wolskiego. Jeżeli zauważyliście Państwo zachowania niepokojące Waszych dzieci /uciekanie w telefon, wycofanie lub rozdrażnienie, jakakolwiek nagła zmiana zachowania/ - zapraszamy na konsultacje, po której pomożemy Państwu w wyborze dalszej pomocy.