zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

19 lipca 2019

Psychiatria dzienna po modernizacji

Modernizację części A oddziału psychiatrycznego dziennego zapowiedzianą w grudniu ubiegłego roku na uroczystości otwarcia w pawilonie 5 Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego (WCZP) mamy już za sobą. Na czas robót remontowo - budowlanych, które trwały trzy miesiące, działalność tej części oddziału przeniesiono do pomieszczeń poradni zdrowia psychicznego i Zespołu Leczenia Środowiskowego. Teraz powraca do swojej siedziby.

Efekty tej inwestycji widać gołym okiem. Podziwiali je uczestnicy spotkania personelu WCZP z dyrekcją szpitala, które odbyło się tu 16 lipca. Odnowiona siedziba jest nie do poznania, także ze względu na pozyskanie dodatkowej powierzchni (pomieszczeń należących wcześniej do działu technicznego).

Psychiatra dzienna po modernizacji Psychiatra dzienna po modernizacji
   
Psychiatra dzienna po modernizacji  Psychiatra dzienna po modernizacji

Dzięki powiększeniu siedziby oddziału i jego gruntownej modernizacji nastąpiła zdecydowana poprawa warunków pobytu pacjentów oraz warunków pracy personelu. To cieszy, bo zapewnienie możliwie najlepszej opieki pacjentom doświadczającym kryzysów psychicznych jest przedmiotem stałej troski zarówno kierownictwa WCZP jak i dyrekcji szpitala.