zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

7 lipca 2014

Szpital Wolski na Krakowskim Przedmieściu

Na Krakowskim Przedmieściu w niedzielę 29 czerwca, w drugim dniu wydarzenia  „Europa zmienia Warszawę”, który był poświecony tematyce zdrowotnej,  zaprezentowaliśmy nasze osiągnięcia. Przedstawiliśmy  prezentację multimedialną  o rozwoju Szpitala Wolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem programów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej,  oraz ofertę bezpłatnych badań i porad profilaktycznych. (prezentacja) 

gfygfyg gfygfyg

Przez ponad 4 godziny wszyscy chętni mogli  zmierzyć sobie ciśnienie i poziom glukozy we krwi, uzyskać poradę psychologiczną i informację o Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego,  a ponadto zaopatrzyć się  w rozmaite materiały promocyjne z zakresu profilaktyki prozdrowotnej. 

g4we6eyr

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. W związku z tym, Zespół ds. Promocji Zdrowia w składzie: Barbara Malinowska - pielęgniarka z Oddziału neurologicznego, Wioleta Mazurek - pielęgniarka z Oddziału kardiologicznego oraz mgr Miriam Abdel Al – psycholożka,   terapeutka uzależnień z naszej Poradni leczenia uzależnień i współuzależnień, pracował  dłużej niż to było zaplanowane. Technicznie wspierał go Grzegorz Lusawa  z  Działu ds. Gospodarczych i Zaopatrzenia, a jego pracę koordynowała Jadwiga Saganowska - Pełnomocniczka ds. Jakości w Szpitalu Wolskim. W sumie odwiedziło nas  kilkaset osób, przy czym  ok. 150 osobom zmierzono ciśnie, ok. 200 wykonano pomiar glukozy, a ok. 30 osób skorzystało z porady psychologicznej.   

g4we6eyr
Od lewej: M. Abdel Al, W. Mazurek, J. Saganowska, B. Malinowska