zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880; 516 059 870
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

 
15 czerwca 2018
Czerwone Noski dla seniorów

„Czerwone Noski” to pierwszy w Polsce projekt z udziałem profesjonalnych aktorów - klownów stosujących terapię śmiechem. Dotychczas był dedykowany dzieciom. Teraz w naszym w oddziale geriatryczno - internistycznym rozpoczął się program pilotażowy adresowany do seniorów.

czytaj więcej
 
7 czerwca 2018
Wolski Korowód 2018

W niedzielę 27 maja już po raz 12-ty ruszył Wolski Korowód. W tej corocznej imprezie plenerowej organizowanej w Parku im. gen. Józefa Sowińskiego przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Dzielnicy Wola uczestniczyło kilkadziesiąt instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz zdrowia, edukacji, kultury i innych dziedzin życia, wśród których nie zabrakło Szpitala Wolskiego. I każda z nich zaprezentowała mieszkańcom swoją ofertę.

czytaj więcej
 
21 maja 2018
Wizyta filmowców WOŚP

W ramach rozliczania się ze swojej działalności Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przygotowuje film, w którym znajdą się m. in. informacje dotyczące wcielenia w życie jej inicjatyw na rzecz „godnej opieki medycznej seniorów'. W związku z tym zwróciła się do naszego szpitala o umożliwienie realizacji materiału filmowego w oddziale geriatrycznym będącym beneficjentem WOŚP. Materiał został już nakręcony.

czytaj więcej
 
18 maja 2018
Warszawa: leczenie i wspieranie środowiskowe osób z zaburzeniami psychicznymi

W kwietniu w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego rozpoczęto kwalifikację uczestników do projektu „Warszawski Zintegrowany System Leczenia i Wspierania Środowiskowego Osób z Zaburzeniami Psychicznymi - testowanie i wdrażanie”.

czytaj więcej
 
19 kwietnia 2018
Goście z Niemiec

W połowie kwietnia przyjechali do nas goście z Niemiec zainteresowani nawiązaniem współpracy w dziedzinie geriatrii. W składzie delegacji byli: dr Beata Niewiadomska – ordynator dużego, 80-łóżkowego oddziału geriatrii, dr Thomas Theloe – też ordynator geriatrii i Peter Heyse - rzecznik prasowy, którzy reprezentowali sieć Klinik Geriatrii Lutherstift. Ponadto byli też przedstawiciele Polsko - Niemieckiego Stowarzyszenia ds. Zdrowia i Polityki Społecznej: Donat Wollny - prezes, Enrico Triebel - członek zarządu oraz Peter Nowak, dzięki staraniom których doszło do naszego spotkania.

czytaj więcej
 
5 kwietnia 2018
Światowy Dzień Zdrowia - 7 kwietnia

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony corocznie od 1950 roku to święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku w celu zwrócenia szczególnej uwagi na najbardziej palące i zaniedbane problemy zdrowotne społeczeństw na świecie. W tym roku obchodzimy je po raz 70.

czytaj więcej
 
11 maja 2018
Nowe oferty pracy

Uwaga! Nowe oferty pracy dla: PIELĘGNIAREK / PIELĘGNIARZY

czytaj więcej
 
13 grudnia 2017
Informacja dla Pacjentów

Uprzejmie zawiadamiamy, że we wtorek 2 stycznia 2018 roku Centrum Obsługi Pacjenta oraz poradnie specjalistyczne Szpitala Wolskiego będą nieczynne.

czytaj więcej
 
13 grudnia 2017
Przedłużenie ważności certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością

Zgodnie z wnioskiem auditorów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A., którzy przeprowadzili w naszym szpitalu IV audit odnowienia certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością (SZJ), nasz certyfikat na świadczenie kompleksowych, specjalistycznych usług zdrowotnych realizowanych w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych oraz promocję zdrowia został przedłużony na kolejne 3 lata, tj. do 16 listopada 2020 roku.

czytaj więcej
strona: / 19