zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

 
23 maja 2012
Wolski Korowód 2012

Tegoroczny, szósty z kolei, ,,Wolski Korowód – przegląd ofert pomocowych publicznych i pozarządowych”, zorganizowany przez wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Dzielnicy Wola w Parku im. gen. Józefa Sowińskiego, mamy już za sobą. Zgodnie z zapowiedzią, odbył się w niedzielę 20 maja i przyciągnął tłumy mieszkańców, tym większe, że pogoda dopisała, było słonecznie i bardzo ciepło.

czytaj więcej
2 maja 2012
Wolski korowód 20 maja 2012

W niedzielę 20 maja, w parku im. gen. J. Sowińskiego przy ul. Elekcyjnej, już po raz szósty odbędzie się impreza plenerowa pn. ,,Wolski Korowód”, organizowana przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Dzielnicy Wola.

czytaj więcej
 
7 października 2011
Nowa stacja dializ

3 października nastąpiło oficjalne otwarcie stacji dializ Centrum Dializa Sp. z o.o. na terenie naszego szpitala.

czytaj więcej
6 października 2011
Wolskie dni seniora 2011

W związku z Międzynarodowym Dniem Seniora, obchodzonym 1 października, Rada i Zarząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przygotowała wiele wydarzeń adresowanych do seniorów. Razem z partnerami, którzy uczestniczą w opracowaniu i realizacji projektu pn. Wolskie Dni Seniora 2011 zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, edukacyjnych i innych zaplanowanych na październik.

czytaj więcej
 
5 września 2011
Oddziały chorób wewnętrznych w nowej szacie

Na uroczyste otwarcie zmodernizowanych w ciągu trzech miesięcy oddziałów chorób wewnętrznych przybyło wielu gości. Byli wśród nich m. in. pan Jacek Wojciechowicz - zastępca prezydenta m. st. Warszawy, pani Ligia Krajewska - wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy, pan Dariusz Hajdukiewicz - dyrektor Biura Polityki Zdrowotnej Urzędu m. st. Warszawy, pan Dariusz Puścian – przewodniczący Rady Dzielnicy Wola, dr Włodzimierz Cerański z Okręgowej Rady Lekarskiej, pani Hanna Kolasa – wiceprzewodnicząca Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz poseł Marek Balicki, dyrektor szpitala, który przebywa na urlopie w związku z pełnieniem mandatu poselskiego. Obecni byli także dyrektorzy warszawskich szpitali i przychodni.

czytaj więcej
20 lipca 2011
Psychoterapia w Szpitalu Wolskim w ramach kontraktu z NFZ

Oddział psychiatryczny dzienny Szpitala Wolskiego realizuje programy psychoterapii grupowej w ramach świadczeń refundowanych przez NFZ. Oddział współpracuje z II Kliniką Psychiatryczną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

czytaj więcej
 
10 czerwca 2011
Piknik promujący zdrowie – 5 czerwca 2011

W niedzielę 5 czerwca, jak zazwyczaj w Parku im. gen. Józefa Sowińskiego, odbyła się impreza plenerowa pn. „Na Wolę po zdrowie”, zorganizowana przez samorząd Dzielnicy Wola. Oferty z zakresu ochrony i promocji zdrowia oraz profilaktyki zdrowotnej zaprezentowały różne instytucje i organizacje pozarządowe, wśród nich także Szpital Wolski.

czytaj więcej
strona: / 16