zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

 
7 października 2011
Nowa stacja dializ

3 października nastąpiło oficjalne otwarcie stacji dializ Centrum Dializa Sp. z o.o. na terenie naszego szpitala.

czytaj więcej
6 października 2011
Wolskie dni seniora 2011

W związku z Międzynarodowym Dniem Seniora, obchodzonym 1 października, Rada i Zarząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przygotowała wiele wydarzeń adresowanych do seniorów. Razem z partnerami, którzy uczestniczą w opracowaniu i realizacji projektu pn. Wolskie Dni Seniora 2011 zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, edukacyjnych i innych zaplanowanych na październik.

czytaj więcej
 
5 września 2011
Oddziały chorób wewnętrznych w nowej szacie

Na uroczyste otwarcie zmodernizowanych w ciągu trzech miesięcy oddziałów chorób wewnętrznych przybyło wielu gości. Byli wśród nich m. in. pan Jacek Wojciechowicz - zastępca prezydenta m. st. Warszawy, pani Ligia Krajewska - wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy, pan Dariusz Hajdukiewicz - dyrektor Biura Polityki Zdrowotnej Urzędu m. st. Warszawy, pan Dariusz Puścian – przewodniczący Rady Dzielnicy Wola, dr Włodzimierz Cerański z Okręgowej Rady Lekarskiej, pani Hanna Kolasa – wiceprzewodnicząca Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz poseł Marek Balicki, dyrektor szpitala, który przebywa na urlopie w związku z pełnieniem mandatu poselskiego. Obecni byli także dyrektorzy warszawskich szpitali i przychodni.

czytaj więcej
20 lipca 2011
Psychoterapia w Szpitalu Wolskim w ramach kontraktu z NFZ

Oddział psychiatryczny dzienny Szpitala Wolskiego realizuje programy psychoterapii grupowej w ramach świadczeń refundowanych przez NFZ. Oddział współpracuje z II Kliniką Psychiatryczną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

czytaj więcej
 
10 czerwca 2011
Piknik promujący zdrowie – 5 czerwca 2011

W niedzielę 5 czerwca, jak zazwyczaj w Parku im. gen. Józefa Sowińskiego, odbyła się impreza plenerowa pn. „Na Wolę po zdrowie”, zorganizowana przez samorząd Dzielnicy Wola. Oferty z zakresu ochrony i promocji zdrowia oraz profilaktyki zdrowotnej zaprezentowały różne instytucje i organizacje pozarządowe, wśród nich także Szpital Wolski.

czytaj więcej
 
31 maja 2011
Oddział psychiatryczny dzienny w nowej lokalizacji już otwarty

31 maja 2011 roku odbyła się w naszym szpitalu uroczystość otwarcia oddziału psychiatrycznego dziennego w nowej lokalizacji.

czytaj więcej
 
30 maja 2011
Pielęgniarskie święto 2011

12 maja na okolicznościowym spotkaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki nasi dyrektorzy: pan Adam Doliwa, pani Małgorzata Dawidowska i pan Marek Balicki, który, choć przebywa na urlopie w związku z pełnienie mandatu poselskiego, to w tak szczególnym dniu jest zawsze z nami, podziękowali wszystkim pielęgniarkom i pielęgniarzom za codzienną, niekiedy bardzo trudną pracę, za fachowość oraz troskę i życzliwość okazywaną pacjentom.

czytaj więcej
strona: / 16