zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

 
20 listopada 2013
Mamy wiadomość o udzieleniu akredytacji

Dzisiaj dotarła do nas wiadomość o udzieleniu akredytacji Szpitalowi Wolskiemu.

czytaj więcej
 
18 listopada 2013
Szpital Wolski z certyfikatem akredytacyjnym

Jak dowiedział się portal Medicalnet, nasza akredytacja została już podpisana przez ministra zdrowia.

czytaj więcej
 
13 listopada 2013
Zyski z przychodni, straty ze szpitali, ale nie ze Szpitala Wolskiego

Rozmowa z dr. Dariuszem Hajdukiewiczem, dyrektorem Biura Polityki Zdrowotnej Urzędu m. st. Warszawy.

czytaj więcej
 
8 listopada 2013
Szpital Wolski w „złotej setce”

Nasz szpital znalazł się w „złotej setce” najlepszych szpitali w Polsce, według rankingu dziennika „Rzeczpospolita” i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ). W tym prestiżowym zestawieniu placówek zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych zajmujemy wysoką 38 pozycję i, co należy podkreślić, w jubileuszowym, 10-tym, rankingu „Bezpieczny Szpital” jesteśmy na pierwszym miejscu w Warszawie.

czytaj więcej
 
7 listopada 2013
Wyróżnienie dla dra Marka Balickiego

Podczas międzynarodowego forum „Rak – zmieniające się perspektywy”, które odbyło się w Warszawie 5 i 6 listopada br., dr Marek Balicki został wyróżniony za działanie na rzecz poprawy sytuacji pacjentów onkologicznych.

czytaj więcej
 
6 listopada 2013
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca został zorganizowany po raz pierwszy 16 października tego roku z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji. Był odpowiedzią na Deklarację Parlamentu Europejskiego z czerwca zeszłego roku, w której państwa członkowskie zaapelowały o ustanowienie Europejskiego Tygodnia Podnoszenia Świadomości o Problemie Nagłego Zatrzymania Krążenia (NZK), jako dorocznej akcji edukacyjnej skierowanej do wszystkich Europejczyków.

czytaj więcej
 
4 listopada 2013
Akredytacja szpitali

W dodatku specjalnym do Gazety Wyborczej z 30 października br. poświęconym AKREDYTACJI SZPITALI można znaleźć wiele ciekawych informacji o roli i znaczeniu akredytacji w codziennej pracy szpitala, a także korzyściach wynikających z leczenia się w szpitalach akredytowanych. Jest w nim m. in. rozmowa z panem Michałem Bedlickim, doświadczonym wizytatorem z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, który był członkiem zespołu przeprowadzającego pierwszy przegląd akredytacyjny (w dniach 4 - 6 września) w naszym szpitalu.

czytaj więcej
 
31 października 2013
Film o prof. Zbigniewie Relidze

W październiku rozpoczęły się u nas zdjęcia do filmu pt. „Bogowie”. Opowiada on o dwóch latach życia prof. Zbigniewa Religi , u schyłku PRL, kiedy z grupą młodych lekarzy zdecydował się przenieść z Warszawy na Śląsk. Tam w 1985 roku podjął ryzyko wykonania przeszczepu serca, który zakończył się powodzeniem. Nastąpiło to po 16 latach od pierwszej w Polsce próby przeszczepu serca, którą w 1969 roku w Łodzi podjął prof. Jan Moll, ale wtedy nie udało się.

czytaj więcej
 
15 października 2013
II Warszawskie Forum Psychiatrii Środowiskowej

II Warszawskie Forum Psychiatrii Środowiskowej, zorganizowane 10 października w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, zostało poświęcone problematyce zdrowia psychicznego w kontekście starzenia się społeczeństwa.

czytaj więcej
strona: / 16