zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

 
9 października 2014
Drzewo Wolności

Pierwsze wydarzenie przygotowane z okazji tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego mamy już za sobą. Z inicjatywy uczestników Klubu Pacjenta PERŁA, który działa w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego (WCZP), oraz Teatru Zgoda na terenie naszego szpitala zostało wczoraj (8 października) posadzone „Drzewo Wolności”.

czytaj więcej
 
2 października 2014
Kercelak 2014

W pierwszą sobotę jesieni, 27 września, Szpital Wolski uczestniczył w czwartej w tym roku imprezie plenerowej. Tym razem byliśmy na tzw. KERCELAKU, który nawiązuje do tradycji sławnego przedwojennego bazaru o tej samej nazwie. Współczesny KERCELAK, organizowany od kilku lat na ulicy Chłodnej przez Urząd Dzielnicy Wola, jest jarmarkiem kulturalnym, gdzie obok licznych kawiarenek, sklepików i scen, na których występują artyści, działa miasteczko pomocowo – zdrowotne. W nim można nieodpłatnie skorzystać z różnych badań, konsultacji oraz porad zdrowotnych i profilaktycznych.

czytaj więcej
 
24 września 2014
III Warszawskie Forum Psychiatrii Środowiskowej 2014

Zbliża się Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego obchodzony od kilkudziesięciu lat 10 października w wielu krajach na świecie. W ramach obchodów tego dnia Szpital Wolski przygotowuje dwa wydarzenia, będzie też uczestniczył w wydarzeniach organizowanych przez inne ośrodki.

czytaj więcej
 
18 września 2014
Warszawski Korowód Integracyjny 2014

W ubiegły piątek (12 września), w parku im. gen. Józefa Sowińskiego pomknął czwarty ,,Warszawski Korowód Integracyjny”. Zorganizowany został przez Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Wola, w ramach projektu systemowego ,,Integracja dla samodzielności’, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej
 
O Szpitalu Starozakonnych na Czystem w 120. rocznicę jego budowy

Szpital Starozakonnych na Czystem, w którego zabudowaniach funkcjonuje Szpital Wolski, różnił się pod wieloma względami od innych ówczesnych szpitali na ziemiach polskich, a jego historia jest nieodłączną częścią historii Warszawy i jej mieszkańców. W 120-tą rocznicę budowy tego szpitala warto więc znów ją przypomnieć.

czytaj więcej
11 czerwca 2014
Wolski Korowód 2014

W minioną niedzielę (8 czerwca) przemknął już ósmy Wolski Korowód , czyli przegląd ofert pomocowych publicznych i pozarządowych organizowany corocznie przez wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Dzielnicy Wola w Parku im. gen. Józefa Sowińskiego. Przyciągnął tłumy mieszkańców, na których w tzw. miasteczku pomocowym czekało ponad 80 stanowisk oferujących m. in. konsultacje i badania zdrowotne, oferty edukacyjne, kulturalne oraz różne konkursy i atrakcje dla całych rodzin.

czytaj więcej
 
9 czerwca 2014
Otwarcie ośrodka diagnostyki obrazowej

4 czerwca, odbyło się w naszym szpitalu otwarcie ośrodka diagnostyki obrazowej prowadzonego przez firmę Lux Med, która wygrała konkurs na udzielanie świadczeń w tym zakresie.

czytaj więcej
strona: / 17