zmień wielkość czcionki   A A A   zmień kontrast

 Skontaktuj się
ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa
Szpitalny Oddział Ratunkowy (22) 38 94 900
Centrum Obsługi Pacjenta (rejestracja do poradni) (22) 38 94 800
Kancelaria (22) 38 94 902
Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 38 94 880
tel. +48 (22) 38 94 700
zamknij

WYNIKI WYSZUKIWANIA

 
27 października 2020
Apel o wsparcie Szpitala Wolskiego w walce z COVID

Szpital Wolski w dniu 24 października 2020r. uruchomił oddział dla pacjentów z potwierdzonym wynikiem COVID oraz specjalnie wydzielone miejsca dla pacjentów z podejrzeniem COVID.

czytaj więcej
 
26 października 2020
Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia zaprasza

Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Szpitala Wolskiego prowadzi nabór na terapię dla osób uzależnionych:

czytaj więcej
 
26 października 2020
Organizacja pracy Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego

Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i reżimu sanitarnego Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego pracuje w niemienionym wymiarze czasu pracy. Poradę można uzyskać na miejscu, niemniej jednak wiele wizyt świadczonych jest również w ramach telekonsultacji.

czytaj więcej
11 sierpnia 2020
14 sierpnia - działalność poradni

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 sierpnia br. (piątek) Centrum Obsługi Pacjenta oraz poradnie specjalistyczne Szpitala Wolskiego będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej
 
7 lipca 2020
Szpital Wolski otwiera dla pacjentów Oddział dzienny rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży

Od 6 lipca 2020 roku Szpital Wolski rozszerza swoją działalność i obejmuje opieką również dzieci i młodzież - od dzisiaj działalność rozpoczyna Oddział dzienny rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży.

czytaj więcej
 
19 marca 2020
Zmiany organizacji pracy Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego

W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych z wprowadzeniem stanu epidemicznego, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i reżimu sanitarnego Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego pracuje w niemienionym wymiarze czasu pracy. Poradę można uzyskać na miejscu, niemniej jednak wiele wizyt świadczonych jest również w ramach telekonsultacji.

czytaj więcej
 
28 maja 2020
Zapraszamy na stronę Szpitala Wolskiego na Facebooku

Dziś pojawiła się informacja o walce Szpitala Wolskiego z koronawirusem. Obserwuj nas na Facebooku, a nie stracisz żadnej informacji.

czytaj więcej
 
31 marca 2020
Prośba o wsparcie finansowe dla Szpitala Wolskiego w walce z koronawirusem COVID-19

W związku z trwającym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego koronawirusem COVID–19 i dużym zainteresowaniem akcjami niesienia pomocy dla szpitali, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe Szpitala Wolskiego.

czytaj więcej
 
27 marca 2020
COVID-19 - zmiany w organizacji pracy Szpitala Wolskiego

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2 informujemy, iż od dnia 7 kwietnia 2020r. zakazane jest przebywanie na terenie Szpitala osób postronnych, tj. osób nie będących pacjentami, pracownikami lub innymi, których obecność na terenie Szpitala niezbędna jest celem realizacji działalności podstawowej ( np. dostawcy, usługodawcy, serwis techniczny itp.). Wszelkie przypadki nieprzestrzegania powyższego polecenia zgłaszane będą właściwym służbom.

czytaj więcej
 
25 marca 2020
Jak żyć i przeżyć w czasach koronawirusa?

W czasach wielu niesprawdzonych informacji związanych z koronawirusem COVID-19 warto zapoznać się z rzetelnie przygotowanym opracowaniem – poradnikiem przetrwania w czasach koronawirusa.

czytaj więcej
strona: / 19