ścieżka do tekstu:
7 lipca 2014

Szpital Wolski na Krakowskim Przedmieściu

Na Krakowskim Przedmieściu w niedzielę 29 czerwca, w drugim dniu wydarzenia  „Europa zmienia Warszawę”, który był poświecony tematyce zdrowotnej,  zaprezentowaliśmy nasze osiągnięcia. Przedstawiliśmy  prezentację multimedialną  o rozwoju Szpitala Wolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem programów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej,  oraz ofertę bezpłatnych badań i porad profilaktycznych. (prezentacja) 

gfygfyg gfygfyg

Przez ponad 4 godziny wszyscy chętni mogli  zmierzyć sobie ciśnienie i poziom glukozy we krwi, uzyskać poradę psychologiczną i informację o Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego,  a ponadto zaopatrzyć się  w rozmaite materiały promocyjne z zakresu profilaktyki prozdrowotnej. 

g4we6eyr

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. W związku z tym, Zespół ds. Promocji Zdrowia w składzie: Barbara Malinowska - pielęgniarka z Oddziału neurologicznego, Wioleta Mazurek - pielęgniarka z Oddziału kardiologicznego oraz mgr Miriam Abdel Al – psycholożka,   terapeutka uzależnień z naszej Poradni leczenia uzależnień i współuzależnień, pracował  dłużej niż to było zaplanowane. Technicznie wspierał go Grzegorz Lusawa  z  Działu ds. Gospodarczych i Zaopatrzenia, a jego pracę koordynowała Jadwiga Saganowska - Pełnomocniczka ds. Jakości w Szpitalu Wolskim. W sumie odwiedziło nas  kilkaset osób, przy czym  ok. 150 osobom zmierzono ciśnie, ok. 200 wykonano pomiar glukozy, a ok. 30 osób skorzystało z porady psychologicznej.   

g4we6eyr
Od lewej: M. Abdel Al, W. Mazurek, J. Saganowska, B. Malinowska


data wydruku: 31 maj 2020; 05:33:42
adres dokumentu: http://www.wolski.med.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=21&art_ID=351